Prona Të paraqitur

Shikoni një listë të pronave të zgjedhura.

KONTAKTONI ANTONELLA ESCOBAR
+ 34 659 26 20 08 e-mail [Email mbrojtur]

MELLENTHINI

MELLENTHINI nga Jens August Mellentin, ofron mbi 30 vjet eksperiencë në sektorin e Real Estate, Design dhe Building, lidhur / pronar me grupin e kompanive si Designer Villas, TE 2001 ART Galeria, Card Business Card, Inverdell, ZM Construction, dhe shumë të tjera aktivitetet me kalimin e kohës, dhe së bashku me bashkëpunimin tonë me një gamë të gjerë profesionistësh, duke përfshirë arkitektë, anketues, ndërtues, avokatë, dizajner të brendshëm etj, ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh si për klientët që kërkojnë një pronë rezidenciale dhe investitorët që kërkojnë mundësi të mëdha në Kosta del Sol ose të bëhen promotorë në sektorin e zhvillimeve të reja në kosto.

Me më shumë se 30 vjet në pasuri të patundshme me kosto, e dimë rëndësinë e ndjenjës së sigurtë dhe mirë të informuar në çdo fazë të procesit.

Përshëndetje të përzemërta

Jens August Mellentin

Spanjë + 34 659 26 20 08

Danimarkë + 45 42 33 39 11

Lajmet Postime

Shikoni disa postime të fundit të lajmeve.

EMARE

Zhvillimi i ri i EMARE Vetëm 28 rezidencat e gjumit 3 dhe 4 të mrekullueshme të mëdha në vijën e përparme të Detit Mesdhe. Muaj të punës së madhe dhe planifikimit të thellë kanë lindur për të ngritur. Është rezultat i një pune ekipore, të fokusuar në krijimin e "Homes Perfect" ...

Lexo më shumë

CATALEYA ATALAYA GOLF

CATALEYA ZHVILLIMI I RI ATALAYA GOLF BENAHAVIS / ESTEPONA. Rezervimi i njësisë është vetëm 6000 €, çmimet 2 Dhoma gjumi nga 450,000 € | 3 Dhoma gjumi nga 575,000 € | 46 Apartamente luksoze dhe Penhouses në zonën më të mirë të Mile New Artë e Kosta del Sol vendosur ...

Lexo më shumë

PALO ALTO OJEN MARBELLA

PALO ALTO Bask në dritë, frymë në ajër malor, gëzojnë paqe të plotë dhe qetësi, në Palo Alto pret shtëpinë tuaj ideale. Vetëm minuta nga Marbella gumëzhimë, të zbuluar një komunitet unik, premium, i rrethuar rezidenciale rrethuar nga bukuria natyrore me frymë ...

Lexo më shumë
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!