Избрана имот

Погледнете листа на избрани својства.

КОНТАКТ Антонела ЕСКОБАР
+ 34 659 26 20 08 e-mail [Email заштитени]

МЕЛЕНТХИНИ

MELLENTHINI од Јенс Август Mellentin, обезбедува над 30 години искуство во секторот за недвижности, дизајн и градење, поврзан / сопственик со група компании како што се дизајнерски вили, ТЕ 2001 АРТ галерија, бизнис картичка Placer, Inverdell, ZM Construction и многу други активности со текот на времето, а заедно со нашата соработка со широк спектар на професионалци, вклучувајќи ги архитекти, геодети, конструктори, правници, дизајнери на ентериер и сл, нудиме широк спектар на услуги како за клиентите кои бараат станбен имот, така и за инвеститорите кои бараат големи можности на Коста дел Сол или да станат промотори во новиот развој на настаните сектор по цена.

Со повеќе од 30 години во недвижности по цена, ја знаеме важноста да се чувствуваме безбедно и добро информирани во секоја фаза од процесот.

Со почит

Jens August Mellentin

Шпанија + 34 659 26 20 08

Данска + 45 42 33 39 11

Вести мислења

Проверете некои неодамнешни вести.

EMARE

EMARE Нов развој само 28 неверојатно големи 3 & 4 спални резиденции на предната линија на Средоземното Море. Месеци на напорна работа и длабоко планирање се породиле. Тоа е резултат на тимска работа, фокусирана на создавањето на "Совршен дом" ...

прочитај повеќе

CATALEYA ATALAYA GOLF

CATALEYA НОВИ РАЗВОЈ ATALAYA GOLF BENAHAVIS / ESTEPONA. Резервација на единица е само 6000 €, цени 2 Спални од 450,000 € | 3 Спални од 575,000 € | 46 луксузни апартмани и пенкала во најдобрата област на Нова Златна Милја на Коста дел Сол Наоѓа ...

прочитај повеќе

PALO ALTO OVEN MARBELLA

PALO ALTO Баскет во светлината, вдишете го планинскиот воздух, уживајте во целосен мир и спокојство, во Palo Alto вашиот идеален дом чека. Само неколку минути од зуењето Марбела, откријте уникатна, премија, затворен станбена заедница опкружена со природна убавина со здив ...

прочитај повеќе
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!